23 lutego, 2023

Ogłoszenie o pracę: Stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości

Prężnie rozwijająca się firma Q-systems sp. z o. o., znajdująca się w Lesznie, zajmująca się produkcją systemów rurowych i akcesoriów do osłony kabli poszukuje do swojego zespołu pracownika.

Stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości wyrobu i pomiar na każdym etapie produkcji zgodnie z przyjętymi instrukcjami i procedurami
  • Prowadzenie dokumentacji kontroli jakości zgodnej z obowiązującymi wymaganiami
  • Prowadzenie i kontrola zapisów z wykonywanych kontroli
  • Planowanie oraz zarządzanie narzędziami niezbędnymi do wykonywania pracy
  • Przygotowywanie procedur i instrukcji dotyczących kontroli produkcji
  • Zorganizowanie laboratorium zakładowego oraz jego wyposażenia w zakresie badań fizycznych i chemicznych parametrów tworzyw sztucznych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o kierunku technicznym, ścisłym związanym z zarządzaniem systemami jakości
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Samodzielność oraz łatwość podejmowania decyzji
  • Znajomość oraz umiejętność obsługi oprogramowania technicznego oraz Microsoft Excel
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub związanym z systemami jakości
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień dotyczących norm z zakresu rur, tworzyw sztucznych, w szczególności:  PN-EN 61386-24 oraz ISO 9969
  • wykształcenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych czy znajomości technologii wytłaczania

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w kierunku technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, nadzoru nad wykonywaniem testów i prób technologicznych
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@qsystems.pl lub o dostarczenie dokumentów do siedziby spółki, ul. Usługowa 15, 64-100 Leszno