Q System

O NASZEJ FIRMIE

Q SYSTEMS – wiedza, kwalifikacje, doświadczenie

Jesteśmy nowoczesną firmą z tradycjami i długoletnim doświadczeniem w branży. W 100% z polskim kapitałem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą kompletnych systemów rurowych, akcesoriów do osłony kabli i kanałów wentylacyjnych. Trzonem naszej firmy jest zespół profesjonalistów zaangażowanych w ciągłe doskonalenie produktów i wspartych najnowocześniejszą technologią, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić, że oferowany przez nas produkt będzie spełniał najostrzejsze normy i wymagania techniczne, pozwalając jednocześnie na zachowanie konkurencyjnych cen.

System rur do osłony kabli energetycznych | System rur do osłony kabli telekomunikacyjnych

Jakość i zadowolenie klientów to nasz największy priorytet. Nasze rury osłonowe są poddawane surowym testom wytrzymałościowym. Podstawowe parametry rur sprawdzamy w oparciu o normę PN-EN 61386 24 oraz ISO 9969. Na podstawie wyników badań wystawiamy deklarację zgodności, która jest dokumentem potwierdzającym spełnienie wymagań określonych w dokumentach normatywnych.

Współpracujemy też z akredytowanymi instytutami badawczymi oraz jednostkami naukowymi. Efektem tej współpracy są min. uzyskane raporty z badań wyrobów czy krajowa ocena techniczna. Staramy się ciągle udoskonalać nasze produkty i proponowane rozwiązania techniczne, aby były one konkurencyjne cenowo, łatwe w zastosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Jesteśmy pewni jakości, jaką niesie za sobą nasz produkt, dlatego na rury osłonowe do kabli udzielamy 3 letniej gwarancji. Na uwagę zasługują także nasze kanały wentylacyjne Q VENT. Ze względu na brak odpowiednich przepisów nasze kanały wentylacyjne testujemy według tych samych rygorystycznych norm, które stosowane są w przypadku rur osłonowych do kabli. Polskie przepisy w tym zakresie zmienią się niebawem, pracujemy więc intensywnie nad tym, aby z akredytowanego laboratorium uzyskać potwierdzenie wysokich parametrów technicznych, które posiadają kanały Q VENT.

Q SYSTEMS – nowoczesne rozwiązania w najlepszej cenie.


Rury z tworzyw sztucznych do osłony kabli energetycznych i teletechnicznych Q SYSTEMS zapewniają:Wymienione właściwości sprawiają, że układanie rur osłonowych Q SYSTEMS możliwe jest w każdym gruncie i w każdych warunkach terenowych.

Q SYSTEMS – najwyższa jakość, wiele możliwości.

Oferta Q SYSTEMS to szeroki wybór, znajdziesz u nas m.in.:

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty gładkościenne rury osłonowe w technologii warstwowej oraz kompletny system do ochrony kabli instalowanych na obiektach mostowych. System rur osłonowych Q PROTECT uzupełniliśmy o wiele przydatnych akcesoriów min. giętkie kolanka EURO X czy kolanka QF. Wiele z tych rozwiązań powstało na bazie sugestii i oczekiwań naszych klientów, tak jak preparaty poślizgowe rozwiązujące problemy związane z zaciąganiem kabli i przewodów. Co więcej jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy produkcję ekologicznych, karbowanych, wielowarstwowych rur osłonowych przeznaczonych do ochrony kabli układanych w ziemi. Unikalna technologia produkcji pozwala na wykorzystanie w procesie produkcyjnym materiałów pochodzących z recyklingu, tym samym przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego. Oczywiście jednocześnie pozwala na uzyskanie produktu posiadającego doskonałe parametry mechaniczne przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3 lata gwarancji na rury osłonowe

PN-EN 61386‑24 oraz ISO 9969

Parametry rur zgodne z normami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!